ZWROTY:


PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Należy wówczas:

  • KONIECZNIE zgłosić zwrot na mail: keytiscodekg@gmail.com
  • Dostarczyć towar w ciągu 14 dni (kalendarzowych) od momentu otrzymania paczki wraz z paragonem, metkami oraz wypełnionym formularzem zwrotu! Wszystkie te 3 rzeczy są warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procesu zwrotu. 
  • Zwrot pieniędzy nastąpi po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji/ zwrotu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas paczki.
  • Towar przywieziony pod zamówienie specjalne dla Klienta (nie będący w naszej ofercie sprzedaży w danym momencie!) NIE podlega zwrotom (zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta)
  1. Termin do zwrotu mija po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W przypadku przekroczenia tego terminu zastrzegamy sobie prawo do negatywnego rozpatrzenia zwrotu i odesłanie paczki do kupującego pokrywając koszt przesyłki. 
  2. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

PACZKA OTWARTA:

W przypadku paczek “otwartych” termin zwrotu upływa po 14 dniach od momentu odłożenia danej rzeczy. Wybierając “paczkę otwartą” akceptujesz nasz regulamin.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas. Jeśli w danym momencie w ofercie wysyłka była darmowa a Państwo wybrali inny sposób dostawy niż najtańszy, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu kosztu dostawy.), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy paczkę zwrotną. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu informacji zawartych w formularzu odstąpienia od umowy.

Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu lub dokonania wymiany towaru, kiedy wykazuje jakiekolwiek ślady użytkowania przekraczające podstawowe zapoznanie z produktem np. poplamienie, ślady makijażu, mechaniczne uszkodzenia, brak oryginalnego zamocowania metki, wszelkich środków zapachowych (perfumy, dezodoranty, środki piorące, papierosy).

W przypadku zwrotu towaru, który nosi jakiekolwiek ślady użytkowania wymienione powyżej zastrzegamy sobie prawo do negatywnego rozpatrzenia zwrotu i odesłanie paczki do kupującego pokrywając koszt przesyłki.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy

NIE ODBIERAMY PACZEK wysłanych do nas ZA POBRANIEM czy do paczkomatu.

ADRES ZWROTNY:

KEYTI’S CODE 

Katarzyna Pakieła 

ul. Franciszka Karpińskiego 12/1

41-500 Chorzów  

TEL. 880 064 685 

  1.  UWAGA! MAMY TYLKO JEDEN ADRES ZWROTNY

WAŻNE! Adres z paragonu nie jest adresem zwrotnym, jeśli błędnie wyślesz zwrot, nie odpowiadamy za paczke oraz nieodpowiadamy za poniesione koszty wysłania paczki na błędny adres.

KLIENT OPŁACA WYSYŁKĘ ZWROTNĄ

WAŻNE:

Jeśli wysyłasz zwrot bądź wymianę nierejestrowaną paczką np list nierejestrowany poczty polskiej, na Tobie spoczywa obowiązek aby paczka doszła. Jeśli paczka nie dojdzie a Ty nie masz potwierdzenia wysłania paczki, nie jesteśmy zobowiązani do zwrotu pieniedzy bądź towaru.

Wyślij Nam numer śledzenia przesyłki zwrotnej na adres e-mail biurokeytiscode@gmail.com bądź keytiscodekg@gmail.com

W tytule podaj ID ZAMÓWIENIA 

Szczegółowe informacje na temat odstapienia od umowy znajdziesz w regulaminie naszego sklepu.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ FORMULARZ DO POBRANIA:

Lista oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój poprawny adres e-mail.